Yüksek teknolojiye dayalı ekonomik ve verimli çözümler & hizmetler üretmek amacıyla Mart 2012'de kurulan Akyol Mühendislik & Makina , İzmit tasarım ofisi ve Köseköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki imalat atölyesi ile Otomotiv , Savunma ve Havacılık Sanayii başta olmak üzere , Türk Sanayi'ne değer katmaktadır. Akyol Mühendislik & Makina, Otomotiv ,talaşlı imalat ,çelik konstriksüyon ve proje tecrübesi olan , müşteri problemlerini anlayabilen ve çözüm önerileri sunabilen ,gelişime açık, dinamik , gençlik enejisinin ve tecrübenin bir araya geldiği bir ekiptir.

Sunduğumuz teknolojiye dayalı ürünlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek, zamanında teslim ve uygun maliyetlerimiz ile özellikle Otomotiv ve Savunma sanayii olmak üzere bir çok sanaayi sektöründe dünya’nın sayılı çözüm ortakları arasına girmeyi ,öncelikle çözüm sunduğumuz firmalara ve dolayısıyla ülke ve dünya sanayiisine değer katmayı ve aynı zamanda kişisel bilgi yetenek ve işbirliğini arttırabilmektir.

Akyol Mühendislik & Makina müşterilerine en iyi çözümü, en kısa sürede sunmak için gerekli makina ,altyapı ve yazılımlara yatırım yapmıştır ve bünyesinde birçok yüksek teknolojileri barındırmaktadır.

Akyol Mühendislik & Makina'nın başlıca 2 ana bölümü vardır: Yazılım ve Hizmet

Akyol Mühendislik & Makina Yazılım, konsept tasarımından, üretim sürecine kadar olan geniş bir alanda çözüm sunan Autodesk firmasının Yetkili Satıcısı olarak tecrübeli ve yetenekli mühendis ve tasarımcı kadrosuyla hizmet vermektedir.

Akyol Mühendislik & Makina Hizmet, 1997 senesinden bu yana edindiğimiz tecrübeler ile Otomotiv ve Savunma Sanayii başta olmak üzere bir çok endüstriyel alanda müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve problemlerine kısa sürede cevap veriyor , anahtar teslim projeler sunuyoruz.